REZERVASYON

Ali Ocakbaşı Kuruçeşme

29 Þub 2020
Ali Ocakbaşı , lezzetlerini boğazın en özel noktasında sunmaya başladı.

Modern ocakbaşı kültürünü, geleneksel lezzetlere ve sunumlara sadık kalarak uygulayan ilk marka olan Ali Ocakbaşı; İstanbul, Amsterdam, Londra’da ocakbaşı zevkini yaşatmaya devam ediyor. Boğazın incisi Kuruçeşme’de muhteşem lezzetlerini adeta denizin üzerinde deneyimleme imkanı sunan Ali Ocakbaşı İstanbul Eğlence hayatında yeni bir soluk getiren Oligark İstanbul’un içinde yer almakta.

Karaköy, Gümüşsuyu, Londra  ve Amsterdam şubelerinden sonra Kuruçeşme’de  yeni bir şube açarak yoluna devam eden Ali Ocakbaşı, zengin menüsü, profesyonel mutfak ekibi ile dünyanın dört bir yanında geleneksel tatları sevenleriye buluşturuyor. Sadece mutfağıyla değil, yarattığı mekanlar ve konseptleriyle de göz dolduran Ali Ocakbaşı, damak zevkinin göz* zevkiyle uyumunu her şubesinde aynı özenle ortaya koymayı amaçlıyor. 

Ali Ocakbaşı’nın spesiyalleri arasında; markanın da adını taşıyan, Adana ve Urfa Kebap’tan farklı olarak özel formülü ile yapılan Ali Kebap, özel sosunda marine edilmiş, soğan ve etin mükemmel uyumuyla harmanlanan şaşlık, özel tandır fırınında incecik lavaş ile servis edilen bonfile, küşneme, pirzola ve eşsiz et seçenekleri yer alıyor. Ali Ocakbaşı vejetaryen ve çölyak hastası müşterilerini de unutmuyor, yine kendi alanında bir ilk olarak özel hazırlanmış mezeleri, salataları, glutensiz lahmacun ve pide alternatifleriyle farklı tatlar arayan herkesin kendine uygun bir lezzet bulacağı menüsü ile göz dolduruyor.